1. Dzisiaj na godz. 15.15  zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek na godz. 19.15 zapraszamy młodzież  III klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

3. Również w poniedziałek o godz. 10.00 spotkanie mają mamy z dziećmi.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.

6. W czwartek także  na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W  piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, natomiast o godz. 17.15 i o 20.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

8. Również w piątek po Mszy Św. wieczornej będzie adoracja Najśw. Sakr. do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

9. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

10.  W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nasze parafialne rekolekcje, które potrwają do środy. Poprowadzi je ojciec  Wojciech Jędrzejewski – dominikanin z Łodzi. Zaplanujmy tak swój czas, aby wziąć w nich udział.

11. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00

12. Kolekta  dzisiejsza jest przeznaczona na naszą parafię. Natomiast  przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. W sobotę 08 kwietnia odbędą się w naszej parafii weekendowe nauki przedmałżeńskie. Narzeczonych prosimy o zapisy w kancelarii parafialnej. Natomiast dzień skupienia dla narzeczonych będzie w sobotę 01 kwietnia o godz. 10.00.

14.  Mamy oczekujące narodzin dziecka oraz panie planujące poczęcie zapraszamy na spotkanie z dietetykiem. Szczegóły  w gablocie przy głównym wyjściu z kościoła.

15. Parafia Św. Mikołaja organizuje 7 maja spotkanie w 50 rocznicę I Komunii Św., osób które w 1967 roku przyjęły I Komunię Św.  Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej parafii Św. Mikołaja.

16. Fundacja Pomoc Kościołowi na Wschodzie i Spółka Green Office Ecologic organizują zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. W naszej parafii zbiórka ta odbędzie się od 13 do 17 marca. Zużyty sprzęt można przynosić na parafię.

17. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom  za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy  za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.