Duszpasterze

 

Proboszcz
ks. Zbigniew Wnękowicz
ur. 18 lutego 1960 roku
święcenia przyjął: 21 czerwca 1986 roku

Wikary
ks. Adam Jasiurkowski
ur. 10 czerwca 1984 roku
święcenia przyjął: 30 maja 2009 roku

Poprzedni Kapłani:
ks. Piotr Natkański
święcenia przyjął: 3 czerwca 2006 roku

ks. Dariusz Wachowski
święcenia przyjął: 18 maja 2002 roku

ks. Maciej Górka
święcenia przyjął: 20 czerwca 1992 roku

Księża pochodzący z parafii:
ks. Paweł Macierzyński
święcenia przyjął: 29 maja 2004 roku