OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.09.2023 – 17.09.2023

1. Na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.
    Dzisiaj rozpoczyna się XIII Tydzień Wychowania (przypadają Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców).

2. We wtorek wspomnienie NMP Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej, patronki diecezji.

3. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
    W ramach spotkania będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:30.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    O godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

6. Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży Pełni Życia zaprasza 15/16.09 2023 r. na XVII Nocną Pieszą Pielgrzymkę Młodzieży do Rud, pod hasłem „Światło ukazuje się po ciemności".
    Rozpoczęcie w katedrze o godz. 23:00. O 00:00 Wymarsz. O 8:30 Msza św. w Bazylice w Rudach.
    O godz. 10:00 powrót do Gliwic, a później dalej do Pyskowic.
    Zapisy, karty uczestnictwa i zgody dla Rodziców w zakrystii, i kancelarii parafialnej.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. W sobotę o godz. 10:00 Zbiórka Ministrantów. O godz. 11:00 Spotkanie Dzieci Maryi.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

10. W sobotę 23 września będzie miało miejsce „Męskie Oblężenie na Jasnej Górze”. Mężczyźni u Maryi: „Zróbcie wszystko cokolwiek Wam Powie”. Więcej informacji na stronie: oblezenie.mezczyzni.net

11. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Mariusz KLIMEK z Gliwic
Anna CZAPLIŃSKA z Gliwic