OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.09.2023 – 24.09.2023

1. Dzisiaj ma godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, patrona dzieci i młodzieży.

3. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W środę o godz. 19.00 odbędą się Spotkania do Bierzmowania dla uczniów I i II klas szkoły średniej.
    Uczniowie I klasy szkoły średniej mają spotkanie w Kościele.
    Uczniowie II klasy szkoły średniej mają spotkanie w domu parafialnym.

6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    O godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji naszych rodzin i pokoju na świecie.
    Na ten różaniec bardzo zapraszamy szczególnie wszystkich mężczyzn.
    W każdy trzeci czwartek miesiąca na ten różaniec zapraszamy wszystkich mężczyzn z naszej parafii.

8. W piątek również na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

9. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

10. 13 września odszedł do wieczności śp. Biskup Senior Jan Wieczorek - pierwszy biskup gliwicki. Jego pogrzeb odbędzie się 23 września, w sobotę, w kościele katedralnym w Gliwicach.
    Trumna z ciałem bpa Jana Wieczorka będzie wystawiona w kościele Św. Alberta Wielkiego, obok Kurii Diecezjalnej przy ul. Łużyckiej 1, w piątek 22 września. Nasz dekanat ma wyznaczoną godzinę czuwania od 13.00 do 14.00. Można też wybrać inną godzinę między 9.00 a 17.00.

11. W sobotę odbędzie się pielgrzymka rowerzystów do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. Wyjazd o godz. 7.30 sprzed plebanii. Msza Św. w Rudach o godz. 11.00.
    Serdecznie zapraszamy na tę pielgrzymkę.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

13. W sobotę 23 września będzie miało miejsce kolejne już „Męskie Oblężenie na Jasnej Górze”.
    Mężczyźni u Maryi pod hasłem: „Zróbcie wszystko cokolwiek Wam Powie”.
    Więcej informacji na stronie: oblezenie.mezczyzni.net oraz na plakatach w gablotce.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię  oraz prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.