OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.09.2023 – 01.10.2023

1. Dzisiaj ma godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    O godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

5. W piątek również na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

6. W sobotę o godz. 10.00 obowiązkowa zbiórka Ministrantów i Lektorów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Marii.
    Pragniemy też bardzo serdecznie zaprosić nowych chłopaków, którzy chcieliby dołączyć do grona Ministrantów i służyć przy ołtarzu. Spotkanie odbędzie się o godz. 9.00 w domu parafialnym.
    Zapraszamy też nowe dziewczęta do grupy Dzieci Maryi.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tym roku w szczególny sposób będziemy się modlić o dobre przeżycie Misji Św., które będą we wrześniu przyszłego roku.
    Od poniedziałku do soboty różaniec o godz. 17.15, a w niedzielę o 15.15.
    Zachęcamy także do odmawiana różańca w rodzinach.
    Odmawiając różaniec można zyskać odpust zupełny: odpust przysługuje tym, którzy odmawiają różaniec w kościele, w kaplicy, w rodzinie. Należy odmówić pięć dziesiątków różańca w sposób ciągły, połączonych z rozważaniem tajemnic różańcowych.

9. Od poniedziałku można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię oraz prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.