OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.10.2023 – 15.10.2023

1. Dzisiaj ma godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W tym roku modlimy się o dobre przeżycie Misji Św., które będą we wrześniu przyszłego roku.
    Od poniedziałku do soboty różaniec o godz. 17.15, a w niedzielę o 15.15.
    Zachęcamy także do odmawiana różańca w rodzinach.

3. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym spotkanie grupy modlitewnej „Grom”.

4. W środę o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie pierwszej grupy młodzieży klas I, a w domu parafialnym młodzieży II klas szkoły średniej przygotowującej się do przyjęcia sakr. Bierzmowania.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne do kościoła na spotkanie.

6. W czwartek również na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    O godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

8. W piątek również na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

9. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów a o godz. 11.00 spotkanie dzieci Marii.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXIII Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru papieża Św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

11. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00

12. 14 października w Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca. Zapisywać się można w kancelarii parafialnej.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. W przyszłą niedzielę, która jest niedzielą papieską odbędzie się zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię oraz prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.