OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.11.2021 – 03.12.2023 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 17.00 na „Wieczór św. Cecylii” W ramach tego wieczoru wystąpią:chór warsztatowy, Gliwicki Zespół Chorałowy oraz nasz pyskowicki Zespół Przebudzenie.
    Będzie można też wysłuchać improwizacji organowych.
    Nie będzie dzisiaj nieszporów popołudniowych.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędą się spotkanie II klasy szkoły średniej przygotowującej się do Bierzmowania.

4. Na godz. 19.00 w środę zapraszamy na spotkanie Koła Misyjnego.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku, a w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty.

7. W piątek również po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

8. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

9. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę ich zgłosić w kancelarii lub w zakrystii.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.   Dzieci będą miały spowiedź miesięczną w sobotę od godz. 16.30.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Za tydzień, w pierwszą niedzielę adwentu, jak co roku parafia nasza organizuje Kiermasz Adwentowy, w czasie kiermaszu będzie można się zaopatrzyć w lampiony adwentowe, wieńce i stroiki adwentowe, kartki świąteczne, świece wigilijne, opłatki oraz różnego rodzaju przysmaki.
    Będą występy i Mikołaj dla dzieci. Kiermasz rozpocznie się o godz. 16.00.
    Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Parafian i Gości na wspólne świętowanie Adwentu.

13. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.