OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.12.2021 – 17.12.2023 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy codziennie na roraty. Roraty są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 7.30. Roraty dla dorosłych oraz tych, którzy nie mogą przyjść na godz. 18.00 są w piątki o godz. 20.00.

3. W każdy piątek adwentu są roraty dla młodzieży, co tydzień w innej parafii Pyskowic.
    W tym tygodniu odbędą się w parafii Św. Mikołaja o godz. 19.15.

4. W środę o godz. 19.00 odbędą się spotkania: I klas – grupa II w salce przy ul. Oświęcimskiej i II klas szkoły średniej w domu parafialnym.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

6. Również w czwartek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    Na godz. 20.00 zapraszamy na Roraty.

8. W dzisiejszą niedzielę o godz. 16.00 w domu parafialnym odbędzie spotkanie opłatkowe dla Róż Różańcowych.

9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Zapraszamy jak co roku do udziału w akcji „Paczuszka dla Maluszka”. Zbiórka będzie trwała do 23 grudnia. Można zabrać bombkę z choinki, przygotować podarek i zostawić pod choinką. Szczegóły akcji są w naszym parafialnym „Słowie”.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.