OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.12.2021 – 24.12.2023 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy codziennie na roraty. Roraty są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 7.30. Roraty dla dorosłych oraz tych, którzy nie mogą przyjść na godz. 18.00 są w piątki o godz. 20.00.

3. W każdy piątek adwentu są roraty dla młodzieży, co tydzień w innej parafii Pyskowic.
    W tym tygodniu odbędą się w naszej parafii o godz. 19.15.

4. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe „Klubu Seniora 50+”.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

7. Na godz. 20.00 zapraszamy na Roraty.

8. Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. Plan spowiedzi jest w naszym parafialnym Słowie, w gablotce i na stronie internetowej.

9. Przedświąteczne odwiedziny chorych będą w sobotę od godz. 9.00. Proszę ich zgłosić w kancelarii parafialnej lub zakrystii.

10. Od 27 grudnia zaczynamy w naszej parafii odwiedziny kolędowe. Plan kolędy jest w parafialnym Słowie, w gablotce i na stronie internetowej. Ze względów praktycznych bardzo prosimy, aby jak w ubiegłym roku w blokach na drzwiach, a w domkach na furtkach przywiesić kartkę z napisem „KOLĘDA”. Ofiary złożone przy okazji kolędy chcemy przeznaczyć na malowanie naszego kościoła, ponieważ za dwa lata obchodzić będziemy 25 lat od jego konsekracji.
    Kolekta kolędowa będzie w niedzielę 21 stycznia.

11. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.

12. Świąteczna zbiórka artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka” będzie jeszcze do wtorku.
    Bóg zapłać za wszystkie złożone dary.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Natomiast kolekta z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. W domku przed kościołem możemy zaopatrywać się w opłatki i świece wigilijne w stroiki świąteczne oraz wiele innych rzeczy związanych ze Świętami. Serdecznie zapraszamy.

15. Samorząd naszego miasta, pyskowickie parafie oraz MOKiS zapraszają wszystkich samotnych i osoby będące w potrzebie na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury 23 grudnia o godz. 12.00. Zapisy w kancelarii parafialnej.

1. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.