OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.01.2018 – 28.01.2018r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 15.15 na nieszpory niedzielne.

2. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

3. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie III klas gimnazjum w ramach przygotowania do sakramentu Bierzmowania.

4. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie Klubu „Seniora 50+”.

5. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

7. W czwartek o 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci ze szkoły podstawowej oraz I i II klasy gimnazjum.

8. W czwartek Mszą Św. o godz. 18.00 rozpoczniemy wieczór Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.

9. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

10. Również w piątek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie młodzieży.

11. 10 marca odbędą się w naszej parafii weekendowe nauki przedmałżeńskie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

12. Kolekta dzisiejsza jest kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Bardzo serdecznie prosimy również w tym roku o przekazanie jednego procenta na naszą parafię. W czasie odwiedzin kolędowych rozdajemy kalendarzyki na których jest nr KRS – u, na który można przekazać ten 1%. Tak jak w zeszłym roku będziemy pomagać w rozliczeniach.

14. Pyskowickie Hospicjum organizuje 03.02.2018 roku zabawę charytatywną w Miejskim Ośrodku Kultury. Koszt 110 zł od pary. Zapisy w kancelarii parafialnej.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.