OGŁOSZENIA PARAFIALNE 04.02.2017 – 11.02.2018 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 15.15 na nieszpory niedzielne.

2. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

3. W poniedziałek o godz. 10.00 w domu parafialnym spotkanie mają mamy z dziećmi. Zapraszamy.

4. Również w poniedziałek przypada wspomnienie Św. Agaty. Po Mszy Św. poświęcimy chleb ku jej czci.

5. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie Klubu „Seniora 50+”.

6. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

7. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

8. W tym tygodniu ze względu na ferie nie będzie Mszy Św. szkolnej.

9. W czwartek o 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

10. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakr. Pokuty.

11. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

12. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się dni eucharystyczne, czyli nabożeństwo 40 godzinne przed rozpoczęciem Wielkiego Postu.

13. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. We wtorek o godz. 8.00 wyjazd dzieci, które się zapisały na narty i sanki do Wisły – Malinki.

15. Bardzo serdecznie prosimy również w tym roku o przekazanie jednego procenta na naszą parafię. W czasie odwiedzin kolędowych rozdajemy kalendarzyki na których jest nr KRS – u, na który można przekazać ten 1%. Tak jak w zeszłym roku będziemy pomagać w rozliczeniach.

16. Rada Rodziców i Stowarzyszenie Stacja Pyskowice zapraszają na bal charytatywny, który odbędzie się 10 lutego na Sali gimnastycznej w szkole nr 5. Szczegóły na plakatach.

17. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pomoc przy kościele, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Mateusz Skóra z Pyskowic
Grażyna Wilk z Pyskowic