OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.04.2018 – 08.04.2018 r.

1. Dzisiaj na 15.15 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego. O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

3. W czwartek na 17.30 zapraszamy na Godzinę Świętą.

4. Również w czwartek po Mszy Świętej zapraszamy na Źródła Wiary.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież do domu parafialnego na spotkanie.

7. W sobotę na godz. 19.00 zapraszamy na wieczór Miłosierdzia. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy na tą nowennę dzisiaj na godz. 15.15. We wtorek po Mszy Św. porannej, a od środy do piątku o godz. 17.30.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. W tym roku w naszym dekanacie jest wizytacja kanoniczna. Ks. bp będzie wizytował naszą parafię. W niedzielę 15 kwietnia o godz. 11.00 odprawi uroczystą Mszę Św. i udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży III klas gimnazjum, a po południu spotka się z Radą Parafialną i grupami działającymi przy parafii.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła do Świąt Wielkanocnych. Panom dziękuję za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.