OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.06.2018 – 17.06.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Do Serca Pana Jezusa.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. Spotkania kandydatów do bierzmowania odbędą się:
    - klasy VI szkoły podst. – czwartek, godz. 16.45
    - klasy VII szkoły podst. – czwartek, godz. 18.45
    - klasy II gimnazjum – środa, godz. 19.00
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. O godz. 19.00 w piątek spotkanie młodzieży.
  1. Młodzież w wieku od 16 do 35 lat zapraszamy na Festiwal Życia, który odbędzie się 2-8.07.2018 r. w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. W bogatym programie znajdują się codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, praca w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą świętą. Wystąpią tam: TGD, ks. Jakub Bartczak, Luxtorpeda, Jasiek Mela. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Nasz parafialny odpust będzie w niedzielę 01 lipca. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Grzegorz Ciuła, wicerektor naszego Seminarium Duchownego w Opolu. Z tej okazji jak co roku będzie festyn parafialny. Prosimy o fanty na nagrody i ciasto.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjny wyjazd rekolekcyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży do Kotliny Kłodzkiej w dniach od 16 do 22 lipca 2018r. Koszt 660 zł. W środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie tych, którzy się zapisali na ten wyjazd.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Karolina Gorzelak z Piekar Śl.
Paweł Omelczuk z Pyskowic