OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.06.2018 – 24.06.2018 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Do Serca Pana Jezusa, o godz.16.00 Msza Św.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu. Rozpoczniemy ją Mszą Św. o godz. 8.00 a zakończymy Mszą Św. o godz. 18.00. Zapraszamy na tą adorację.
  1. Na godz. 8.00 w piątek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę Św. na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w czwartek od godz. 16.00.
  1. O godz. 19.00 w piątek spotkanie młodzieży.
  1. W sobotę będzie w naszej parafii Dzień Misyjny. Rozpoczniemy go Mszą Św. o godz. 13.00. Po mszy Św. będzie spotkanie z siostrą Izabelą – misjonarką pracującą w Kamerunie. Bardzo serdecznie wszystkich parafian zapraszamy.
  1. W poniedziałek 25 czerwca obchodzić będziemy w naszej parafii „Dzień Wspólnoty”. Wszystkich członków wspólnot parafialnych zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. w ich intencji. Po Mszy Św. będzie wspólne spotkanie na placu przed kościołem.
  1. We wtorek 19.06 o godz. 15.30 wyjazd Klubu „Seniora 50+” do ośrodka Energetyk. Zbiórka przed plebanią.
  1. Młodzież w wieku od 16 do 35 lat zapraszamy na Festiwal Życia, który odbędzie się 2-8.07.2018 r. w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. W bogatym programie znajdują się codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, praca w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą świętą. Wystąpią tam: TGD, ks. Jakub Bartczak, Luxtorpeda, Jasiek Mela. Więcej informacji i zapisy u ks. Adama.
  1. Okazja do Sakramentu Pokuty, w tygodniu codziennie przed Mszą Św. oraz w sobotę od godz. 17.00.
  1. Nasz parafialny odpust będzie w niedzielę 01 lipca. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Grzegorz Ciuła, wicerektor naszego Seminarium Duchownego w Opolu. Z tej okazji jak co roku będzie festyn parafialny. Prosimy o fanty na nagrody i ciasto.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii, natomiast w przyszłą niedzielę na potrzeby Stolicy Apostolskiej tzw. „Świętopietrze”. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjny wyjazd rekolekcyjno – wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży do Kotliny Kłodzkiej w dniach od 16 do 22 lipca 2018r. Koszt 660 zł.
  1. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Krystiana Bulę, który wygłosi kazanie na temat grupy modlitewnej GROM. Jej celem jest szerzenie Bożego Miłosierdzia przez codzienną modlitwą – Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 15.15 na adorację Najświętszego Sakramentu z Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz na spotkanie po nabożeństwie w salce parafialnej.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele, Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Beata Siedlaczek z Pyskowic
Jacek Bezrąk z Pyskowic