OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.07.2018 – 08.07.2018 r.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Na godz. 15.15 zapraszamy na uroczyste nieszpory odpustowe ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na parafialny festyn, który rozpocznie się o godz. 16.00. Po Mszach Świętych i w czasie festynu będą rozprowadzane cegiełki z których, dochód będzie przeznaczony na potrzeby parafii. Do każdej cegiełki dołączony jest upominek.
  1. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
  1. W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian na Mszę Św. w ich intencji w czasie której udzielimy sakramentu chorych.
  1. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z ok. pierwszego piątku. Natomiast w sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca i na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.
  1. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.
  1. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
  1. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.
  1. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.
  1. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
  1. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie od 16-18 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału.
  1. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.