OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.08.2021 – 22.08.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory Maryjne.
    O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna. Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. do Dzierżna.

2. W środę po mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek z naszej parafii wyruszają grupy fioletowa 2 i brązowa w pieszej pielgrzymce do Częstochowy.
    Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki będzie o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy.
    Bagaże będzie można oddać przed Mszą Św. Będzie możliwość powrotu z Częstochowy autokarem. Zapisy w czasie pielgrzymki.

5. W piątek także po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

6. W niedzielę 29 sierpnia o godz. 17.00 odbędzie się w naszej parafii III już koncert organowy w wykonaniu naszego organisty pana Damiana Kwaśniok i pana Karola Jeneralskiego. Serdecznie zapraszamy.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o naszą świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Aleksandra Stolarska – Z Pyskowic
Paweł Leszek – z Pyskowic