OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.12.2021 – 02.01.2022 r.

1. Dzisiaj drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. We wtorek obchodzimy Święto Świętych Młodzianków. O godz. 10.00 odprawimy Mszę Św. w int. dzieci i udzielimy im specjalnego błogosławieństwa.

3. W piątek  przypada ostatni dzień starego 2021 roku. Na godz. 17.00 zapraszamy  na uroczystą dziękczynną Mszę Św. na zakończenie roku.

4. W sobotę Nowy Rok 2021. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo o pokój na świecie.

5. Od poniedziałku  03 stycznia rozpoczynamy kolędę. Kolęda będzie wyglądała tak jak w ubiegłym roku.  Będziemy  zapraszać ulicami na godz. 18.00 do kościoła na Mszę Św., którą odprawimy w Waszej intencji. Podczas tej Mszy Św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa każdej rodzinie.
    Każda rodzina otrzyma też formułę błogosławieństwa domu lub mieszkania przez głowę rodziny.
    Jest w niej zapalenie świecy, czytanie Pisma Św., modlitwa wiernych i znak krzyża ręką zanurzoną w wodzie święconej i błogosławieństwo. Będzie też węgielek i mirra oraz kreda.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

7. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać. Od 20 grudnia obowiązuje w kościołach limit 30%  obłożenia budynku. W naszym kościele jest to 150 osób. Nie wlicza się do tego osób zaszczepionych.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy  za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.