OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.04.2022 – 10.04.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży klas VIII przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o 16.30 Msza Św. szkolna. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci szkolne.

6. W tym tygodniu przypada też I czwartek miesiąca. Na godz. 17.30 zapraszamy na Godzinę Świętą.

7. W piątek odprawimy Drogę Krzyżową idąc ulicami naszej Parafii. Rozpoczniemy ją po Mszy Świętej o godz. 18.00 i przejdziemy ulicami: ks. Jana Chrząszcza, Sikorskiego, Wolności, Oświęcimską oraz Żwirki i Wigury. Zakończymy na placu przed kościołem. Serdecznie zapraszamy.

8. Zalecki na Drogę Krzyżową można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

9. Przyszła niedziela jest niedzielą Palmową Męki Pańskiej. Jak co roku nasz parafialny Caritas w sobotę i niedzielę będzie rozprowadzał palmy. Palmy poświęcimy podczas każdej Mszy Świętej.

10. W sobotę także o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.

11. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.

12. W dzisiejszą niedzielę o godz. 17.00 będzie można posmakować i nabyć potrawy ukraińskie przygotowane przez uchodźców, którzy przybyli do nas z Ukrainy. Za te potrawy będzie można złożyć ofiary na pomoc dla tych ludzi. Ze względu na złą pogodę odbędzie się to w naszym domu parafialnym.
    Serdecznie zapraszamy.

13. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego grobu i wystrój naszego kościoła na święta. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.