1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy codziennie do wtorku na godz. 17.15 na nabożeństwo różańcowe.

3. W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy mamy z dziećmi na spotkanie do domu parafialnego.

4. W Środę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. będą tak jak w niedzielę. We wtorek o godz. 18.00 będzie Msza Św. z uroczystości. Po Mszy Św. we wtorek zapraszamy na uroczyste Nieszpory ku czci Wszystkich Świętych. Po nieszporach zapraszamy młodzież na bal wszystkich świętych do domu parafialnego. Zapisy u ks. Adama.

5. O godz. 14.30 w środę na cmentarzu Św. Stanisława odbędzie się nabożeństwo za zmarłych. Natomiast w Kościele Św. Mikołaja i Nawrócenia Św. Pawła o 14.30 będzie nabożeństwo za zmarłych i procesje na cmentarz.

6. W czwartek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00; 11.00; 16.00 i 18.00. Młodzież w czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na różaniec na cmentarzu Św, Stanisława.

7. Zapraszamy przez cały tydzień na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych polecanych w zaleckach. Zalecki można składać w zakrystii i kancelarii parafialnej.

8. Odpusty za zmarłych: Wierni, którzy 1 listopada od południa i w Ddzień Zaduszny nawiedzą kościół lub kaplicę mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden raz. W czasie nawiedzenia należy odmówić: Ojcze nasz…, Wierzę… oraz wypełnić następujące warunki: spowiedź, Komunia Św., oraz dowolna modlitwa w intencjach Ojca Św. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

9. W Uroczystość Wszystkich Świętych na pyskowickich Cmentarzach jak co roku przeprowadzona będzie kwesta na rzecz naszego Domowego Hospicjum. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

10. Młodzież zapraszamy na 19.00 w piątek na spotkanie do domu parafialnego.

11. W tym Tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji I piątku. Okazja do sakr. Pokuty od godz. 17.00. W sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca i na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.

12. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Zakończymy ją koronką do Bożego Miłosierdzia w int. misji. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

13. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

14. W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzić będziemy uroczystość Św. Marcina. Na godz. 17.00 zapraszamy wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne z lampionami do kościoła. Będzie przedstawienie o Św. Marcinie a potem wyruszymy wraz ze Św. Marcinem w uroczystej procesji ulicami: ks. Jana Chrząszcza, Sikorskiego i Kolejową na plac przed kościołem, gdzie będą specjalne rogale Św. Marcina i gorąca czekolada.

15. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00. Natomiast w poniedziałek i wtorek przed Uroczystością Wszystkich Świętych spowiedź będzie od godz. 16.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na spowiedź na godz. 16.00.

16. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

17. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.